Арматура

Детальна інформація
ДІАМЕТРСТАЛЬЦІНА
А400
№835ГС, 25Г2СУточнюйте
№1035ГС, 25Г2СУточнюйте
№1235ГС, 25Г2СУточнюйте
№1435ГС, 25Г2СУточнюйте
№1635ГС, 25Г2СУточнюйте
№1835ГС, 25Г2СУточнюйте
№2035ГС, 25Г2СУточнюйте
№2235ГС, 25Г2СУточнюйте
№2535ГС, 25Г2СУточнюйте
№2835ГС, 25Г2СУточнюйте
№3235ГС, 25Г2СУточнюйте
№3635ГС, 25Г2СУточнюйте
№4035ГС, 25Г2СУточнюйте

Різання металопрокату

Виконуємо різання металопрокату для транспортування та в розмір за спецзамовленням одним з нижчеперелічених способів різання.

 • Різання газом – різання газом для транспортування та в розмір;
 • різання абразивним колом – різання абразивним колом;
 • різання стрічковою пилкою – різання стрічковою пилкою;
 • Плазмове різання металу – плазмове різання листового прокату;
 • рубання листа – рубання листа на гільйотині

Види доставки металопрокату

 • Доставка Газель Україна – власним автотранспортом по Дніпру та Україні
 • Доставка САТ – служба доставки САТ
 • Доставка Делівері – служба доставки – Делівері
 • Доставка Нова Пошта – доставка Нова Пошта

Виконуємо доставку металопрокату автотранспортом компанії, а також однією із служб доставки вантажу (див. вище). Замовивши у нас послугу доставки металу, ви зможете заощадити кошти та час, тому що ми перевозимо метал не тільки для одного замовника, а з можливістю попутного вантажу при невеликому обсязі замовлення, що дозволяє знизити кінцеву вартість перевезення до мінімуму. Максимально підберемо тоннаж автомобіля, що відповідає вазі металу, що відвантажується. Навантаження металопрокату здійснюється з урахуванням специфіки вивантаження замовника.

  Форма заказа

  Для быстрого заказа заполните поля формы заказа и мы свяжемся с Вами в ближайшее время
  * Обязательные поля


  Арматура сталева ГОСТ 5781-82 А300, А400, А800 необхідна для будівництва залізобетонних блоків, несучих плит, панелей, фундаменту, вимощення та ін. Залежно від призначення та несучого навантаження будівель проводиться підбір її розмірності, марки сталі та класу міцності. Товщина прутків сталевої арматури, що виробляються, коливається від 6 до 40 мм, мірної довжини 12 метрів.

  Для зміцнення будівельної арматури в бетонній конструкції її виготовляють з поперечними та поздовжніми ребрами, які надалі не допускають їх прокручування та як результат подальшого швидкого руйнування конструкцій.

  Монтаж будівельної арматури здійснюють методом зварювання прутків між собою для промислових конструкцій або простішим методом ув’язування відкладеним дротом. Для багатоповерхових будівель і будов розмір арматури сталевої розподіляють від більшого до меншого, тобто низ блоків більша товщина, а зверху менше. Для мостових кранів залізобетонні блоки формуються арматурою від 36 мм до 40 мм.

  Завантаження сталевої арматури проводиться спеціальною траверсою довжиною 6-10 метрів обладнаною кількома гаками, що запобігає провисанню металу.

  Різання прутків арматури проводиться виключно для транспортування малогабаритним транспортом, доставка по всій Україні як власним автотранспортом, так і автомобілем транспортної компанії.

  By