Калькулятор металу онлайн


Вага металопрокату залежить від багатьох факторів, тому не завжди можна одразу визначити масу матеріалів. Щоб спростити цей процес та отримати можливість зробити точний розрахунок, ТОВ “Сталеві рішення” пропонує калькулятор металопрокату. Він працює онлайн, тому таким сервісом може скористатися кожен наш клієнт та самостійно провести переведення металу з метрів у тонни. Не потрібно підраховувати площі поверхні м2, щоб визначити вагу. Програма все це зробить сама, щоб не витрачати час, підраховуючи, скільки буде прокату з тонни в метри або кг в метри.

Як працює калькулятор металу

Використовувати металокалькулятор легко, адже потрібно лише ввести в спеціальні поля параметри, і система самостійно проведе розрахунок ваги. Для його визначення знадобляться такі характеристики:

  • тип прокату: наприклад, кутник, лист, труба, швеллер, арматура, двутавр, балка, коло, рейки, шестигранник, смуга, кругляк, дріт або інші варіанти;
  • тип металу, з якого повинен бути виготовлений металопрокат: цинк, титан, нікель, нержавіюча сталь, чавун, алюміній та інші види;
  • марка прокату за ГОСТом, від якої залежать основні характеристики;
  • висота, ширина та товщина стінки – основні параметри металопрокату з нержавіючого або кольорового металу;
  • довжина, оскільки від неї залежить вага листового прокату, а також готових конструкцій з нього.

Якщо ввести всі ці параметри, програма проведе розрахунок вагової кількості, від якої можна відштовхуватися в замовленні. І найголовніше – все це буде безкоштовно.

Переваги використання калькулятора металопрокату

Калькулятор металу – сервіс, який суттєво спрощує процес замовлення і для нас, і для наших клієнтів. Тим, кого цікавлять такі матеріали, не потрібно чекати на робочий день менеджерів, щоб уточнити вагу металопрокату.

Наш металокалькулятор ретельно протестовано, тому всі його розрахунки точні. Клієнти самостійно можуть орієнтуватися у вартості, якщо знатимуть попередню масу свого замовлення. Найголовніше – програма працює на будь-якому пристрої, підключеному до інтернету. Для цього достатньо зайти на наш сайт, знайти відповідну сторінку та почати використовувати його. Таблиця перерахунку ідеальної ваги працює у в будь-який час.

А щоб замовити вже підраховану продукцію, варто заповнити форму швидкого замовлення або звернутися до менеджерів по телефону. Компанія “Сталеві рішення” співпрацює з провідними виробниками України та офіційними дилерами, тому ми пропонуємо актуальний вибір та конкурентні ціни. Доставка замовлень можлива по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Одеса. З нами не потрібно шукати скільки коштує, і де купити найкращий сортамент металопрокату.